RSS / XML
Firma Rehberi
Seri İlanlar
Foto Galeri
Video Galeri
Bu haber 28 Ocak 2013, Pazartesi 10:03:02 tarihnde eklendi. 1172 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Fuhuş Operasyonu

Tokat merkez ve ilçelerinde fuhuş operasyonu düzenlendi.
Fuhuş Operasyonu

       Düzenlenen fuhuş operasyonu ile ilgili olarak Tokat Valili'ğinden bir basın açıklaması yapıldı. Açıklamada operasyonla ilgili şu bilgilere yer verildi;

       ''Tokat Emniyet  Asayiş Şube Müdürlüğü'nün Tokat ili merkezi başta olmak üzere Tokat Merkeze bağlı ilçelerde örgütlü olarak fuhuş, Fuhuş’a aracılık ve Yer Temin ettikleri tespit edilen şahıslara yönelik Tokat Cumhuriyet Başsavcılığının koordinesinde yapılan çalışmalar sonucunda; Tokat İli merkezinde tuttukları evlerde Ermenistan, Özbekistan, Gürcistan uyruklu kadınlar ve İzmir, Denizli, Sivas, Ankara, Amasya, illerinden getirilen kadınları erkeklere para karşılığı pazarlayan şahıslara yönelik olarak      20.01 .2013 günü İlimiz Merkez ve İzmir ilinde eş zamanlı olarak 10 ayrı adreste yapılan operasyonda örgüt lideri konumundaki B.Ö. (51) isimli bayan şüpheli İzmir İlinde yakalanmış, aynı gün ilimize getirilmiştir. 


            P.U. (34) , O.F (42), M.D (43), C.D.(42), R.U.(44), G.D.(37), H.M.(47), İ.K.(36), Ö.F.(20), G.İ.(36) isimli şüpheli şahıslar il merkezinde adreslerine düzenlenen operasyon ile yakalanarak ifadeleri alınarak Tokat Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilmiş,  B.O. (51), R.U.(44), M.D (43), O.F (42) isimli şüpheliler adli makamlarca tutuklanmışlardır.

            Ermenistan Uyruklu Türk vatandaşı 1 bayan, Özbekistan vatandaşı 1 bayan, Türk Vatandaşı 11 bayan olmak üzere örgütün fuhuş yaptırdığı toplam 13 bayan Asayiş Şube Müdürlüğüne getirilerek mağdur sıfatıyla ifadeleri alınmış ayrıca 132 kişinin bilgisine başvurulmuştur. 

             Şüphelilerin ikametinde yapılan aramalar sonucunda; Bir adet Ruhsatsız Baretta marka 7.65 mm çapında tabanca ve bu tabancaya ait 5 adet dolu fişek, Fuhuş suçundan kazanılan Toplam; 1600 TL para, Bir adet dizüstü bilgisayar, çeşitli sim kartlar, cep telefonları, müşteri ajandası, havale dekontları, sözleşmeler, hafıza kartları ele geçirilmiştir.''


Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
Bütün Yorumları görmek için tıklayınız!
Turhal Nöbetçi Eczaneler
Sitemizi ne sıklıkla ziyaret ediyorsunuz?
Haftada
19
Günlük
39
Bazen
32
Sürekli
83
Arada Sırada
89

 

 

 

© Copyright 2012 Turhal Net Haber Bilişim Hiz.
Her hakkı saklıdır.